W tym czasie moje osobiste stopy były wilgotne - Big Jimmy's Motorcycle Forum

LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 1 (permalink) Old 09-21-2019, 02:38 AM Thread Starter
New to these parts

W tym czasie moje osobiste stopy były wilgotne

Po tym, jak po raz pierwszy zdobyłem swoją osobistą pracę w tym konkretnym obuwiu z drugiej ery na zakończenie związanym z końcowym okresem, byliśmy niesamowicie zaskoczeni jego wyglądem i wyglądem, przemysł powinien dla każdego sportowca, PRAWIDŁOWO! Zacznijmy od rzeczywistych rzeczy technicznych ... To szczególne lekkie obuwie jest dostępne w cienkim 271 g, aby pomóc Ci upewnić się, że będzie to szybkie. Jest załadowany wypełniony typową technologią ASICS, taką jak:

Co więcej, nowy projekt ma linię Asymmetric BOA Incorporated Drawing w ramach Programu, która zapewnia idealne dopasowanie każdej stopy i jeden z wielu czynników. Początkowo zainteresowaliśmy się tym konkretnym obuwiem. Dodatkowo, buty do biegania Asics zawierają zupełnie nowy DynaPanel, który zapewnia znacznie lepszy balans stóp środkowych wraz ze zmodyfikowanymi NYLONOWYMI CHWYTAMI Atmosphere, aby utrzymać Cię w dobrej kondycji, jak również niesamowitą funkcjonalność podczas wejścia!

Na początku wierzyliśmy, że to szczególne obuwie będzie idealne do triathlonu dzięki szybkiemu programowi sznurowania BOA, skarpetom mono oraz metce. Sprawdza się Mieliśmy rację! Moim osobistym pierwszym konkursem w tego typu atrakcyjnych małych ilościach był Ironman Weymouth siedemdziesiąt. 3 Butów Adidas Ultra Boost we wrześniu, jak również dla każdego, kto był tam (lub miał już doświadczenie), będziesz świadomy, jak klimat był okropny w ciągu dnia! Chłodno, wilgotno i wietrznie! Następnie, kiedy dotarliśmy do T2 wraz z prawie żadnym odczuciem pozostającym w zasięgu ręki, byliśmy podekscytowani ześlizgiwaniem się po Asics Gel-Kayano 24 bez wysiłku wkładam buty do osobistych trenerów i chodzę do rzeczywistego programu obsługi!

W tym czasie moje osobiste stopy były wilgotne zarówno przez nas, jak i przez obawy, że to może potencjalnie powodować pęcherze, jednak z powodu rzeczywistego programu BOA zapewniającego mi osobiście idealne dopasowanie, a także niezwykle przytulne technologie FlyteFoam, moje osobiste stopy były wygodne jak również ładnie poparte. Zakończyliśmy bardzo trudną konkurencję w ostrym jak brzytwa wykończeniu związaną z moim osobistym przedziałem wiekowym, działając osobiście w pierwszej lokalizacji z powodu tego właśnie dobrze zakrzywionego obuwia.

Aby wesprzeć deklarację ASICS, obuwie to zostało zaprojektowane z myślą o każdym rodzaju asortymentu. Uważaliśmy, że zajmuję się zawartą w nim konwencją, a także dlatego, że w październiku zostałem subskrybowany w butach Chester Convention Asics Gel-Quantum 90. GRY ONLINE NASTĘPUJĄCE Po tym, jak konpelting przeprowadzi szereg pokazów w ramach rozwoju, takich jak moja osobista konwencja z Weymouth o pięćdziesięciu procentach, byliśmy pewni, że była lekka, szybka, wygodna i zachęcająca, ale konwencja jest naprawdę różne zwierzęta, więc może ci ludzie zniosą rzeczywiste sprawdzenie ... Zaprogramuj tych słabych ludzi! Weszliśmy do kolekcji wniosków w ciągu dwóch: trzydzieści pięć: 50, awansowałem do mojego osobistego PB przez prawie 7 minut! Bezpiecznie wyrażać Byliśmy szczęśliwi, jednak jak naprawdę czują się moje osobiste umiejętności? Konwencja Chester to tak naprawdę konwencja zależna od ulicy na pofałdowanych autostradach narodowych, tak że twoje stopy były w odpowiednim momencie! Jednak zgodnie z prawdą stwierdzę, co nastąpi po dwudziestu sześciu. dwa kilometry, ci ludzie doświadczyli zupełnie dobrych butów Asics Gel-Kayano 25, a także dokładnie tego, czego można się spodziewać po zarządzaniu konwencją!
caeowud is offline  
Sponsored Links
Advertisement

Reply

Bookmarks

Quick Reply

Register Now

In order to be able to post messages on the Big Jimmy's Motorcycle Forum forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive.

Password:

Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-in

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear Mode

Posting Rules  
You may post new threads
You may post replies