Yassine Saidi informuje Highsnobiety - Big Jimmy's Motorcycle Forum
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
post #1 of 1 (permalink) Old 09-04-2019, 12:29 PM Thread Starter
New to these parts
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 32
Yassine Saidi informuje Highsnobiety

Společnost PUMA COMPANY, stejně jako HAN Kj? Benhavn, se opět spojily nahoru, tentokrát kolem zavedení vlastního výběru SS20. Vlastní čtvrtá spolupráce zahrnuje osmnáct položek, je to vlastně součástka obuvi, která je součástí oblečení, a zároveň spojuje vysoce kvalitní ručně vyráběný vzhled s pocitem sportovního oblečení.

Tento konkrétní výběr je vlastně o mnohem čerstvějším aspektu ve srovnání s předchozími 3 spolupráci, spolu s HAN Kj? Benhavn inovátorem Jannik Davidsen pomocí odstínů, jasných textur, stejně jako klasické dodávky. Náhodně šité i nevařené strany poskytují každému z provedení ručně vytvořený opravdu pocit, zatímco skoky spojené s barevným harkem k provozování atletických bot z předchozí boty.

Celá Puma Leadcat YLM Lite sandalsselection spadá na osmnáct osmnácti z výše uvedených obchodníků. Skutečná 4 atletická obuv se může objevit společně s firmou THE PUMA COMPANY týmem HAN, padesátiprocentní squat, kalhoty, spolu s batohem na zádech, kromě množství doplňkových designů a druhů oblečení.

PUMA mysl spojená s CHOOSE, Yassine Saidi informuje Highsnobiety, HAN Kj? Benhavn je rozhodně vynikající společník, který využije. . boty Adidas Pureboost Go obchod

Jannik Davidsen uvádí, že společnost PUMA SPOLEČNOST nám všem nabídla skutečnou nezávislost, aby umožnila inovativní procesní oběh, který vyústil ve skutečný úspěch vztahu s ohledem na 4 pravidelné spolupráce. Pro tento poslední výběr všech Puma Hasbro RS-X boty z nás chtěli vyzkoušet PUMA DNA přes různé čočky, stejně jako zahrnovat prvek spojený s vyprávěním vypěstovat výběr ovlivněný přes vinobraní sportovní vibrace.

Skutečná silueta byla spoluvytvořena prostřednictvím Hanova inovačního inspektora Jannika Davidsena s ohledem na společnost PUMA COMPANY, stejně jako se ukázala na celé výstavě Han's FW19 Fairytale Denmark. Zcela nová bota Modifikace je vlastně součástí společnosti PUMA. Inovativní úkol, který nám všichni řekli prostřednictvím mysli společnosti PUMA spojené s volbou Yassine Saidi. používáme jednotlivce prostřednictvím různých oblastí. Řada z nich může přijít i ve stylu obuvi, řada z nich může produkovat reklamní příběhy. Včetně dalších, aby Saidi 's frází, PUMA' Puma Scuderia Ferrari Drift Cat 5 NM boty s pr release informace, které společnost. Inovativní je opravdu systém, ve kterém organizace funguje přímo spolu s Puma sneakersinnovative trailblazers ve stylu, písní, stejně jako odvětví sportovních aktivit.
caeowud is offline  
Sponsored Links
Advertisement
 
Reply

Bookmarks

Quick Reply
Message:
Options

Register NowIn order to be able to post messages on the Big Jimmy's Motorcycle Forum forums, you must first register.
Please enter your desired user name, your email address and other required details in the form below.

User Name:
Password
Please enter a password for your user account. Note that passwords are case-sensitive.

Password:


Confirm Password:
Email Address
Please enter a valid email address for yourself.

Email Address:
OR

Log-inCurrently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Show Printable Version Show Printable Version
Email this Page Email this Page
Display Modes
Linear Mode Linear ModePosting Rules  
You may post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On

 
For the best viewing experience please update your browser to Google Chrome